Бгаґавад-ґіта як вона є

А.Ч. Бгактіведанта Свамі Прабгупада

8.99 USD

Language
Ukrainian

Центральною частиною «Махабгарати» є книга «Бгагавад-Гіта як вона є» – один з найвеличніших творів духовного, філософського і мистецького спрямування, в якому втілено суть величної мудрості Індії у формі бесіди між Верховним Богом Крішною та його відданим другом Арджуною, якого Господь навчає науці самоусвідомлення. Народ Індії з пошаною ставиться до цієї книги. Існує навіть такий вислів: «Того, чого немає у »Махабгараті«, немає в Індії». Головними героями твору висловлюється думка про нетлінну душу, про те, що перемагають завжди ті люди, яким допомагає Всевишній.

Талановитий американський письменник Генрі Девід Торо сказав: «Щоранку я омиваю свій розум у величній, космогонічній філософії Бгагавад-Гіти, проти якої наш сучасний світ з його літературою виглядає безпорадним та блідим». Книга має велике пізнавальне значення і спрямовує на вибір духовних цінностей. Бо прямувати шляхом благородства й обов’язку допомагають людині чистота її помислів і вчинків. Ця думка стверджується у величній книзі «Бгагавад-Гіта як вона є».

Книга українською мовою. З оригінальними санскритськими текстами, транслітерацією кирилицею, послівним перекладом, літературним перекладом та поясненнями.

Also available as ebook in these languages: