Bhagavad-gītā taka jaką jest

His Divine GraceA. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda

product-cover

8.99 EUR

Language
Polish

Bhagavad-gītā Taka Jaką Jest, najlepiej sprzedająca się edycja Gīty w świecie zachodnim to coś więcej niż tylko książka. Jest ożywiony wiedzą i oddaniem; dzięki czemu może zmienić twoje życie na lepsze. Gītā w zrozumiały sposób wyjaśnia naturę świadomości, jaźni i wszechświata. Jest to istota duchowej mądrości Indii, odpowiadająca na pytania, które filozofowie zadawali od wieków.

W swoim tłumaczeniu Gīty A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda pozostał wierny prawdziwemu znaczeniu słów wypowiedzianych przez Krysznę, i w ten sposób ujawnił wszystkie sekrety starożytnej wiedzy Gīty, przedstawiając nam ją jako ekscytującą okazję do samodoskonalenia i duchowe spełnienie.

Gītā to rozmowa pomiędzy Kryszną i Jego drogim przyjacielem Arjuną. W ostatniej chwili, tuż przed bitwą między braćmi i przyjaciółmi, wielki wojownik Arjuna zaczyna wątpić: dlaczego miałby walczyć? Jaki jest sens życia? Dokąd pójdzie po śmierci? W odpowiedzi Kryszna prowadzi go od dylematu do duchowego oświecenia i każdy z nas jest zaproszony do podążania tą samą ścieżką.