A Second Chance

Его Божественная Милость А.Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада
Язык 
Русский
199,99 ₽

Toto úžasné vyprávění je založeno na Adžámilově příběhu ze šestého zpěvu Šrímad-Bhágavatamu. Zákon karmy říká, že všichni zodpovídáme za své činy, a smrt je rozhodující okamžik, kdy tajemné síly působící v souladu s tímto zákonem jednají v zákulisí, aby určily náš osud. Zatímco hříšný Adžámila ležel na smrtelné posteli, vyděsil ho pohled na tři divoká, lidem podobná stvoření přicházející ho vytáhnout z jeho umírajícího těla a vzít ho k vládci smrti kvůli trestu. Adžámila překvapivě strašnému osudu unikl. Jak to? Mezi životem a smrtí: Tajemství reinkarnace učí důležité pravdy o základní povaze vlastního já a reality

.

V době, kdy reinkarnace rychle získává uznání, nejen u rostoucích řad lidí, kteří hlásí zážitky mimo tělo a blízké smrti, ale i u široké veřejností, může Mezi životem a smrtí ukázat, jak používat meditaci a jógové techniky k překonání překážek materialismu, čelit smrti a nakonec dosáhnout duchovní dokonalosti.

Об авторе 

Его Божественная Милость А. Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада явился в этот мир в 1896 г. в Калькутте (Индия). Там же, в Калькутте, в 1922 г. он впервые встретился со своим духовным учителем, Шрилой Бхактисиддхантой Сарасвати Госвами.