Krsna, the Supreme Personality of Godhead

Его Божественная Милость А.Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада
Язык 
Немецкий
599,99 ₽

Toto je původní vyprávění o mimořádných činnostech Šrí Krišny, který se zjevil na Zemi před 5 000 lety. Zjistěte, proč okouzloval lidi po celá staletí.

Vždy vzpomínat na Krišnu, Boha. To byl cíl bohaté duchovní kultury, která vzkvétala v Indii po tisíce let. Dokonce i dnes je Pán Krišna vzpomínán a oslavován monumentálními úspěchy umění, architektury, divadla, hudby, tance a filozofie.

Před padesáti staletími Krišna sestoupil z transcendentního světa, aby nám ukázal své věčné duchovní činnosti. Jeho činy odhalují to nejúplnější pojetí Boha a přitahují nás, abychom se k Němu znovu připojili. Jsou to hmatatelné náměty pro meditaci.

Život Šrí Krišny je fascinující a velmi zábavný, dokonce i děti milují tyto příběhy. Jeho život je plný hluboké filozofické moudrosti a duchovního porozumění a je oknem do osobnosti, myšlenek a citů Boha.

Krišna je souhrnná studie desátého zpěvu Šrímad-Bhágavatamu. Bez sanskrtu Bhágavatamu je to jednoduchý způsob, jak se začíst do duchovní říše.

Об авторе 

Его Божественная Милость А. Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада явился в этот мир в 1896 г. в Калькутте (Индия). Там же, в Калькутте, в 1922 г. он впервые встретился со своим духовным учителем, Шрилой Бхактисиддхантой Сарасвати Госвами.