Veda: Tajemství z Východu

Его Божественная Милость А. Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада
Язык 
Английский
3,49 руб.

Также можно купить на

Veda zkoumá tajemství spirituality nalezená ve starobylých spisech Východu. Tato kniha zkoumá témata jako je duše, karma, reinkarnace a meditace a pomůže vám v sobě probudit duchovní vhledy, o nichž velcí učitelé hovořili tisíce let.

Co se skrývá za smrtí a co byste dělali, kdyby vám zbývalo jen pár dní života? Proč se navzdory značnému pohodlí mnozí stále cítí nespokojení, prázdní a postrádající smysl? Jsou každodenní události předurčeny nebo je život souhrou osudu a svobodné vůle? V této knize Jeho Božská Milost A. Č. Bhaktivedánta Svámí Prabhupáda a jeho následovníci řeší ty nejzásadnější otázky naší existence.

Об авторе 

Při jejich prvním setkání v roce 1922 Šríla Bhaktisiddhánta Sarasvatí požádal Šrílu Prabhupádu, aby šířil védskou moudrost v angličtině. Během následujících let napsal Šríla Prabhupáda komentář k Bhagavad-gítě, podporoval Gaudíja Math v jeho působení a v roce 1944 začal sám vydávat anglicky psaný čtrnáctideník Zpátky k Bohu. Sám dělal redakční úpravy, přepisoval rukopisy, obstarával korektury, a dokonce osobně distribuoval jednotlivá čísla. Tento časopis nyní dále vydávají jeho žáci.