Teachings of Queen Kunti

Его Божественная Милость А.Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада
Язык 
Английский
4,49 ₽

Также можно купить на

Královna Kuntí, tragická i hrdinská postava, se vynořuje z výbušné éry dějin starověké Indie. Její učení jsou jednoduché a osvětlující výlevy odhalující nejhlubší transcendentní emoce srdce a nejhlubší filozofické a teologické vhledy intelektu.

Na konci ničivé války na Kurukšetře královna Kuntí přichází za Pánem Krišnou, když se chystá opustit scénu bitvy. Kuntina slova jsou oslava inspirovaná božskou láskou prosycenou moudrostí.

Kuntina spontánní oslava Pána Krišny a její popis duchovní cesty jsou zvěčněny v Mahábháratě a Bhágavata Puráně (Šrímad-Bhágavatamu) a byly přednášeny a zpívány mudrci a filozofy po tisíce let.

Slavné modlitby královny Kuntí v prvním zpěvu Bhágavatamu se skládají z pouhých dvaceti šesti dvojverší (verše 18 až 43 osmé kapitoly), a přesto jsou považovány za mistrovské filozofické, teologické a literární dílo.

Nechte její srdečná slova moudrosti přinášet útěchu vaší duši.

Об авторе 

Его Божественная Милость А. Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада явился в этот мир в 1896 г. в Калькутте (Индия). Там же, в Калькутте, в 1922 г. он впервые встретился со своим духовным учителем, Шрилой Бхактисиддхантой Сарасвати Госвами.