The Nectar of Devotion

Его Божественная Милость А.Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада
Язык 
Английский
5,49 ₽

Также можно купить на

Nemůžeme být šťastní, aniž bychom uspokojili svoji základní touhu milovat. Objevte všechny složitosti duchovní lásky, bhakti, v tomto klasickém díle filozofie oddanosti.

Toto je souhrnná studie Bhakti-rasámrta-sindhu, vaišnavského klasického díla Rúpy Gósvámího, které analyzuje jednotlivé fáze bhakti (oddanosti) jako metodickou praxi vedoucí k lásce k Bohu.

Rúpa Gósvámí používá přirovnání oceánu (sindhu) ke vztahu oddanosti k Bohu. Název knihy vyjadřuje, že láskyplné vztahy jsou příjemné jako sladký nektar a hluboké jako oceán. Nicméně oddanost je ve skutečnosti určena pouze pro svrchovanou milovanou osobu, Krišnu.

Šríla Prabhupáda napsal tuto souhrnnou studii, aby ukázal základní pochopení praktik a ideálů vědomí Krišny a představil západnímu světu krásu pojmů oddanosti.

Duchovně žíznivé osoby mohou rozvinout svůj vztah s Krišnou pitím z neomezeného zdroje Nektaru oddanosti. Pijte, jak nejvíce můžete.

Об авторе 

Его Божественная Милость А. Ч. Бхактиведанта Свами Прабхупада явился в этот мир в 1896 г. в Калькутте (Индия). Там же, в Калькутте, в 1922 г. он впервые встретился со своим духовным учителем, Шрилой Бхактисиддхантой Сарасвати Госвами.